Skip links

Taşınırken Su Arıtma Cihazıma Ne Olacak?

Su arıtma cihazlarının montaj problemi su arıtma cihazı satın alacak insanlara taşınırken su arıtma cihazıma ne olacak sorusunu sordurtuyor. Böyle bir durumda taşınmak zorunda olduğunuz adreste cihazınızı bırakmak istememenizi anlayabiliyoruz. Aquamizu su arıtma cihazları özelinde bu soruna çözüm üreteceğimizden emin olabilirsiniz.

Taşınırken Su Arıtma Cihazıma Ne Olacak?

Taşınırken Su Arıtma Cihazıma Ne Olacak?

Birçok arıtma cihazı doğrudan tezgaha veya tezgah altına montaj edildiği için mutfakta bazı kırma, dökme işlemleri yapılarak ilk kurulumunu tamamlamaktadır. Böyle ürünleri taşınırken yanınızda götürmek istiyorsanız aynı işlemleri tekrarlamak zorundasınız, hem de sadece eski evinizde değil. Taşınırken su arıtma cihazıma ne olacak diyorsanız taşındığınız adreste de tekrar kırma işlemi yapmak zorunda kalırsınız.

Tabi Aquamizu Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları kullanmıyorsanız. Aquamizu güvencesiyle üretilen tezgah altı cihazlarımız montaj gerektirmediği, kurulum aşamasında kırma dökme yapmadığı için taşıma aşamasında sorun çıkartmamaktadır. Ürünlerimiz arasından seçtiğiniz ürünü taşınırken yanınızda götürebilir, hiçbir sorun yaşamadan, kırma ve dökme yapmadan tekrar montajını sağlayabilirsiniz. Teknik detaylar hakkında bilgi sahibi almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden Aquamizu teknik ekibine ulaşabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Taşıması Ücretsiz Mi?

Sitemiz veya fiziki satış mağazalarımız üzerinden satın alacağınız ürünlerin taşınma sırasında çok kullanışlı olduğunu daha önce söylemiştik. Taşınırken su arıtma cihazıma ne olacak diye soran su arıtma cihazı kullanıcıları için güzel bir haber vermiş ve maddi açıdan zarara uğramayacağınız gibi sağlıklı su tüketiminden de geri kalmayacağınızı belirtmiştik. Peki, tüm bunların sağlanması tamamen ücretsiz mi?

Su arıtma cihazlarının taşıması Aquamizu tarafından ilk kurulumda tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Taşınma yanında montaj işlemleri de hiçbir ücret ödemeden sizinle olacaktır. Ancak, tekrar taşınmalarda ve montajlarda ücretsiz bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ücretsiz bir taşınma aşaması olmamasına rağmen bu teknik destek alamayacağınız anlamına gelmiyor. Dilerseniz bu konuya da değinmeye çalışalım.

Taşınırken Arıtma Cihazım İçin Teknik Destek Alabilir Miyim?

İletişim adreslerimizden istediğinizi kullanarak Aquamizu ekibiyle görüşebilir ve almak istediğiniz teknik desteğin detaylarını sorabilirsiniz. Satış sonrası bakım hizmetlerimizde taşınma durumu olmasa bile sürecin devamında sizlere yardımcı olabilir, neyi nasıl yapmanız gerektiği konusunda içten destek verebiliriz. Özetlemek gerekirse taşınırken arıtma cihazlarınız için destek almak için bizi arayabilirsiniz. Şimdilik taşınırken su arıtma cihazıma ne olacak adlı içeriğimizin sonuna geldik.

Bizi Arayın
×

Özel İndirimler İçin Şimdi Arayın

aquamizu whatsapp
×

Aquamizu Whatsapp İletişim

 • aquamizu whatsapp
  Ankara
 • aquamizu whatsapp
  Bursa
 • aquamizu whatsapp
  İstanbul
 • aquamizu whatsapp
  İzmir
 • aquamizu whatsapp
  Diğer İller