Skip links

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

Aquamizu tezgah altı su arıtma cihazları hem suyunuzu hem de tezgahınızı korur. Daha az yer kaplar, daha fazla filtreden geçirir.

aquamizu-water-alkali

Aquamizu Water Alkali

Soğuk su ve buz verebilen cihazlara bağlayabilme özelliği.

aquamizu-black-plus

Aquamizu Black Plus

Gövdesi ile zarifliğin simgesi olan Aquamizu Black Plus Serisi.

aquamizu-eco

Aquamizu Eco

İçme suyunuzu zahmetsizce musluğunuzdan alın. Sağlıklı suya çeşmenizden ulaşın.

aquamizu black series

Aquamizu Black Series

Aquamizu Black Series, su arıtma cihazı evinizin en değerli ürünü olmaya hazır.

aquamizu-drop-slim

Aquamizu Drop Slim

Aquamizu Drop Slim, su arıtma cihazı evinizin en değerli ürünü olmaya hazır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Yorumları

İyisini kullanan bilir,  Aquamizu tezgah altı su arıtma cihazları yorumları

4.9 out of 5 stars
Safiye can
Safiye can
5 out of 5 stars
bir hafta önce
Su arıtma cihazı kullanmayı uzun zamandır düşünüyorduk nihayet bir hafta önce "Aguamizu" marka cihazı almaya karar verdik. Ürüne ilişkin merak ettiğimiz tüm hususları Mikail Beye sorduk. Cihazın gerek teknik özelliklerini...
Read more
Osman BALCIOĞLU
Osman BALCIOĞLU
5 out of 5 stars
2 hafta önce
Öncelikle mikail beyden Allah razı olsun valla insanlığı tartışılmaz bir kişi ne zaman arasam anında dönüş yapıyor ve cevap veriyor. Cihaza gelince cihazdan gayet memnunum herkese tavsiye ederim piyasadaki cihazlara...
Read more
Ayşen Dağ
Ayşen Dağ
5 out of 5 stars
3 hafta önce
Evim açık mutfak olduğu için suyu 5 litrelik olarak alıyordum. Ancak sürekli su siparişi vermek ve her seferinde oğluma su doldurmak zorunda kalmaktan çok yorulmuştum. Daha önce de araştırmış ancak...
Read more
yavuz kutluk
yavuz kutluk
5 out of 5 stars
bir ay önce
Ben su arıtma cihazı karşıtıydum. Ama damacana suya sık sık yapılan zam ile aquamizu ile tanışmam memnun oldu. Güler yüzlü montaj ekibi sonrasında sürekli ilgilenen ekibi ile on numara bir...
Read more
Şakir Çakmak
Şakir Çakmak
5 out of 5 stars
bir ay önce
Aquamizu aldığım için çok memnunum çok firmaya baktım en güzeli aquamizu müşteriyle ilgilenme ile servis ile montaj ekibi ile on numara beş yıldız . Mikail beye ayriyeten çok çok teşekkür...
Read more
Tüm Yorumlar
Aquamizu uluslararası sertifikaları

Global Sertifikalarımız

Water Quality

Amerika Birleşik Devletleri – Su Kalitesi Derneği

ISO 9001:2000

International Organization for Standardization

Medikal Ürün

FDA – Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı

Ücretsiz tanıtım için formu doldurun, sizi arayalım.


  Tezgah Altı Su arıtma cihazları hakkında merak edilenler:

  Tezgah altı su arıtma cihazları suyu üç farklı aşamada filtreler. İlk filtre suda gözle bile görülebilen maddelerin ayrıştırılmasıdır. İkinci filtre zararlı mineralleri filtrelerken, üçüncü filtre sudaki kötü kodu ve kötü tadı ortadan kaldırır.

  Çoğu tazgah altı su arıtma cihazı zararlı maddeleri sudan ayrıştırır ama Aquamizu bu işlemi yaparken hem sağlığınıza zarar vermeyecek filtreler kullanır hem de sudaki yararlı minerallerin kaybolmamasını sağlar. Aquamizu tazgah altı su arıtma cihazları güvendilir.

  Pompasız tezgah altı su arıtma cihazları elektrikle çalışırken, pompa kullanmayan su arıtma cihazları elektrik tüketmezler.

  Tezgah altı su arıtma cihazlarının filtre değişimleri, modellere de bağlı olarak, uzman, alanında deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır. Filtre değişiklikleri sürekli olmalı ve ortalama olarak her yıl yapılmalıdır. Aquamizu olarak, tezgah altı su arıtma cihazı filtre değişikliğini her yıl profesyonel ekiplerimizle ücretsiz olarak yapıyoruz. Tezgah altı su arıtma cihazları filtre değişimi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Aquamizu’yu arayabilirsiniz. Aquamizu satış öncesi sunduğu kaliteli hizmeti, satış sonunda da aynen sunmayı hedefler.

  Aquamizu’dan aldığınız her üründe olduğu gibi tezgah altı su arıtma cihazlarının garanti süresi 5 yıldır. Bu garanti dönemi, yani beş yıl, boyunca cihazınız Aquamizu tarafından garanti altındadır. Garanti kapsamları adı altında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır.

  Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şık ve ergonomik cihazlar üretmekteyiz. Paslanmaz çelik tankımız 9 Lt. kapasitelidir. “Black Series” için genişlik 23 cm, yükseklik 40 cm’dir. Slim modelimiz için; paslanmaz çelik tankımız ve genişlik 11 cm, yükseklik 38 cm’dir.

  Tezgah altı su arıtma cihazlarının fiyatları değişim göstermektedir. Bu değişimin nedeni kullanılan filtrenin kalitesi, filtrenin ana malzemesi, cihazın depo kapasitesi, cihazın pompalı olup, olmama durumu gibi faktörlerdir. Hangi ürünün sizin ihtiyacınız olan ürün olduğunu öğrenmek ve arzuladığınız ürünün fiyatı hakkında bilgi almak için Aquamizu’yu aramalı ve size özel teklifinizi deneyimli ekibimizden almalısınız.

  Tezgah altı su arıtma cihazları diğer cihazların aksine mutfak tezgahınızın altına delme, kesme işlemi yapmadan monte edilebilir. Doğal suya ulaşmanın en güvenilir ve uygun yollarından birisi tezgah altı su arıtma cihazı kullanmaktır.

  En iyi tezgah altı su arıtma cihazı, amacınıza en iyi ve en sağlıklı şekilde hizmet eden tezgah altı su arıtma cihazıdır. Hangi cihazı tercih etmeniz gerektiğini anlamak için Aquamizu’yu arayabilir, deneyimli ve profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Sizin için, aileniz için, çalışma arkadaşlarınız için tercih edeceğiniz cihaz çok önemlidir. Aquamizu olarak ihtiyacınız olan tezgah altı su arıtma cihazınıza en kolay şekilde ulaşmanızı hedefliyoruz.

  header-17
  Bizi Arayın
  ×

  Özel İndirimler İçin Şimdi Arayın

  aquamizu whatsapp
  ×

  Aquamizu Whatsapp İletişim

  • aquamizu whatsapp
   Ankara
  • aquamizu whatsapp
   Bursa
  • aquamizu whatsapp
   İstanbul
  • aquamizu whatsapp
   İzmir
  • aquamizu whatsapp
   Diğer İller