Skip links
ÜRÜNLER

Aquamizu su arıtma cihazları, suyun en doğal halini sunuyor.

aquamizu-yuksek-akis-su-aritma-cihazı

Aquamizu Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı

Aquamizu, sağlığınız için suyun en doğal halini sunuyor. Sağlıklı suya her an ulaşın.

İçme suyunuzu artık zahmetsizce musluğunuzdan alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz; ücretsiz tanıtım, montaj ve garanti adımları ile hizmetinizdedir.

Aquamizu Farkı

Su hayattır. Aquamizu olarak suyunuzun toprağa düştüğü ilk anda ki saflığına kavuşması için çalışıyoruz. Satış öncesi ve sonrası profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

— Aquamizu Granül Aktif Karbon Filtre

— 75 Gpd Aquamizu Membran

— Aquamizu T/33 Hindistan Cevizi Post Karbon Filtre

— Aquamizu Alkaline Antioksidan Doğal Filtre

— Aquamizu Organik T/33 Coconut Carbon Filtre

— Aquamizu Bio Seramik Detoks Filtre

Teknik Detaylar

Aquamizu ürünleri, water quality association, fda ve iso 9001:2000 uluslararası sertifikalarına sahiptir.

— 4×100 Gpd Membran

— Aquamizu Selonoid Valf

— 20″ Filtre

— Yüksek Akış Pompası

— 80 Lt. Tank Kapasitesi

— Paslanmaz Çelik Musluk

— 5 Yıl Aquamizu Garantisi

aquamizu sertifikaları

Neden Aquamizu Su Arıtma Cihazı?

Aquamizu su arıtma cihazları güncel teknolojiyi kullanarak kaynaktan gelen suyu 6 aşamalı filtreleme işleminden geçiriyor.

 • 1. filtre: musluğunuzdan akan sudan toz ve kum ayrıştırılır.
 • 2. filtre: ön karbon filtrelemede zararlı moleküller karbon tüpleri sayesinde tutulur.
 • 3. filtre: ters osmos fitrelemedir; önceki aşamalarda sudan ayrıştırılamayan mikropartiküller ve ağır metaller ayrıştırılır.
 • 4. filtre: son bir kez daha suyunuzu karbon filtreden geçirir ve temiz suya ulaşmanızı sağlar.
 • 5 filtre: çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi organik mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.
 • 6. ve son filtre ise: çıkan suya yapay bir işlem uygulamadan doğal tadını korur.

aquamizu filters

aquamizu-filters

Ücretsiz tanıtım için formu doldurun, sizi arayalım.


  Neden Aquamizu Su Arıtma Filtresi?

  Aquamizu akıllı su filtreleri, her zaman sağlıklı ve lezzetli suya erişebilmeniz için filtre süresi dolduğunda otomatik olarak durur.

  Filtrelerin belirli aralıklarla değişimi oldukça önemlidir. Aquamizu, filtre değişim zamanlarını sizin yerinize takip eder.

  Ek olarak,  filtrelerin dolması durumunda arıtma durur ve arıtılmamış suya ulaşmanız engellenir. Aquamizu su arıtma cihazları, her daim temiz suya pratik bir şekilde ulaşabilmeniz için üretilmiştir.

  Aquamizu uluslararası sertifikaları

  Global Sertifikalarımız

  Water Quality

  Amerika Birleşik Devletleri – Su Kalitesi Derneği

  ISO 9001:2000

  International Organization for Standardization

  Medikal Ürün

  FDA – Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı

  Arıtma cihazlarımız hakkında merak edilenler: pH değerisağlıklezzetservis

  Birçok yerin su kalitesi iyi durumda. Fakat suyunuz kokusundan ve tadından anlayabileceğiniz üzere bazı zararlı kirlilikle yüklü olabilir. Aquamizu bunları alarak en sağlıklı seviyeye getirir.

  Suyun ideal pH değerinin ve temizliğinin korunabilmesi için suyu alkalileştirmek gerekiyor. Alkali suyun vücudu temizlediği, zayıflamaya yardımcı olduğu, vücudun pH dengesini düzenlemesi gibi daha bir sürü yararı bulunmakta.

  Filtre değişimleri firmamız tarafından düzenli olarak takip edilir. Her yıl ücretsiz analiz yapılarak filtre değişimleri yılda bir kez yapılır.

  Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şık ve ergonomik cihazlar üretmekteyiz. Paslanmaz çelik tanıkımız 9 Lt. kapasitelidir. “Black Series” için genişlik 23 cm, yükseklik 40 cm’dir. Slim modelimiz için; paslanmaz çelik tankımız ve genişlik 11 cm, yükseklik 38 cm’dir.

  Aquamizu su arıtma cihazlarını, koşulsuz ve şartsız 60 gün içerisinde iade edelirsiniz. Tarafınıza ek bir ücret ya da masraf yansıtılmaz.

  Aquamizu ürünleri 5 yıl boyunca garantilidir. Filtrelerinizi, teknik servis ekibimiz düzenli olarak değiştirir ve sağlıklı, lezzetli suya ulaşmanız garanti edilir.

  aquamizu - sss
  Sağlığınız için

  Aquamizu, sektörde 20 yıllık tecrübesi ve profesyonel teknik ekibi ile size suyun en doğal halini sunuyor.

  Tüm Ürünler İLETİŞİM

  SOSYAL AĞLAR

  Su tüketiminin zirve yaptığı son zamanlarda su kirliliği de belirli oranda artış göstermektedir. Böyle durumlarda hazır su almak ekonomik olarak, musluk suyu tüketmek de sağlık açısından insanları zorlamaktadır. Yüksek akış su arıtma cihazlarının hayatınıza girmesiyle beraber yukarıda belirttiğimiz sorunların tamamından kolaylıkla kurtulmuş olursunuz.

  Yüksek akış su arıtma cihazları sahip olduğu doğal filtreler yardımıyla hem en doğal suya kavuşmanıza yardımcı olur hem de gereksiz su tüketimini büyük ölçüde azaltır. Bu süreçte suyunuzun sadece doğallığını sağlamakla kalmaz aynı zamanda kokusunu ve tadını da oldukça güzelleştirir.

  İçtiğiniz su ne kadar kaliteli olursa olsun su içme isteğinize katkıda bulunmuyorsa pek işe yaramıyor demektir çünkü hiçbir insan kokusunu, tadını sevmediği bir suyu tüketmek istemez. Bu nedenle yüksek akış su arıtma cihazları kullanmalı ve ailenize, sevdiklerinize sunacağınız suyun hem sağlıklı hem de su içme güdüsünü tetikleyen cinsten olmasını sağlamalısınız.

  Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır?

  Diğer su arıtma cihazlarımızla neredeyse tamamen benzer olarak yüksek akış su arıtma cihazları da üç farklı temizleme aşamasından oluşuyor bu aşamalardan sonuncusu yukarıda üstüne basa basa belirttiğimiz kötü tat ve kokunun ortadan kalktığı aşamadır. Fakat bu aşamaya gelinmesi için öncelikle ilk iki aşamanın başarılı şekilde tamamlanması gerekmektedir.

  İlk aşama olarak yüksek akış su arıtma cihazları suyunuzun içerisindeki büyük parçacıklardan kurtulmanızı sağlar. Bu sayede suyunuzda toz, kıl gibi göle görülebilir parçacıkların ortadan kalkması söz konusu olur. İkinci aşama yine doğal materyaller yardımıyla üretilen filtre ile gerçekleşir. Bu sefer çok daha küçük olan parçacıklardan arınan su artık içilmeye, kullanılmaya hazır duruma gelmiş olur.

  Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı Fiyatları

  Yüksek akış su arıtma cihazı fiyatlarının temelinde sistemde kullanılan pompalar gelmektedir. Yüksek akışın sağlanması için kullanılan bu ürünler fiyata doğrudan etki eder ama durumun sizi korkutmasına hiç gerek yoktur. Aquamizu sağlınız için ulaşmanız gereken ürünleri en uygun fiyata sizlerle buluşturmak için burada ve sadece ama sadece bir telefon kadar uzağınızda.

  Yüksek akış su arıtma cihazları fiyatları hakkında Doğrudan bir sayı duymak istiyorsanız, teklif almanın en ideal yolu olan profesyonellerle konuşmanızı tavsiye ederiz. Bu süreci hızlandırmanın yolu da Aquamizu’yu aramaktan geçer. Bizleri arayarak sisteminizi kurmakta yardımcınız olacak ekibimizden her konuda bilgi alabilir, aklınıza takılan soruların yanıtlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

  Bizi Arayın
  ×

  Özel İndirimler İçin Şimdi Arayın

  aquamizu whatsapp
  ×

  Aquamizu Whatsapp İletişim

  • aquamizu whatsapp
   Ankara
  • aquamizu whatsapp
   Bursa
  • aquamizu whatsapp
   İstanbul
  • aquamizu whatsapp
   İzmir
  • aquamizu whatsapp
   Diğer İller