Skip links

Servis

satış ve sonrası

Size sunduğumuz teknik destek ve ilgi…

Satış sonrası hizmetler bir ürün satıldıktan sonraki süreçte müşteriye sunulan teknik destekler ve ilgi olarak değerlendirilmelidir.

Bu hizmetler arasında garanti, ürün güncellemeleri ve bakım/onarım hizmetleri, çağrı merkezleri, farklı kanallardan iletişim kolaylıkları gibi seçenekler yer alır.

Müşteri ile empati kurmak ve güven hissi oluşturarak, sorunlara çözüm bulunacağı hissini yaratmak bizim için büyük önem taşır.

Müşteri Hizmetleri
aquamizu-servis-03
aquamizu servis

pH

pH değeri 0-14 arası bir rakamla belirtilir. pH dengesi yediden az olursa asidik, yüksek olanlar ise alkali su olarak bilinmektedir.

Karbon Filtreleme

Su, karbon filtrelerden akarken, kimyasallar karbona yapışır ve daha saf su elde edilir. Karbon filtreler, suyunuzu zararlı kimyasallardan arındırır.

Mineraller

Vücutta oransal olarak çok az (%4 gibi) bulunmasına rağmen canlılık için gereklidirler. Mineralleri suyunuzdan ayrıştırmayın.

Tanıtım

Müşterilerimize verdiğimiz güven ve sunduğumuz hizmetlerin kalitesi sayesinde sektörde referans firmalardan biri konumundayız.

Montaj

Aquamizu olarak uzun ömürlü, kaliteli ve tasarruflu cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini sunmak temel prensibimizdir.

Garanti

Ürünlerimize duyduğumuz güveni 5 yıl garanti ile taçlandırıyoruz. Periyodik bakımlar ve filtre değişimleri, ekiplerimizce sağlanmakta.

Empati

Müşterilerimizde güven hissini oluşturmak, çözüm odaklı olmak ve empati kurmak karşılıklı memnuniyet sağlamaktadır.

Lezzet

Artık içtiğiniz su başta olmak üzere yemekleriniz ve çayınız Aquamizu su arıtma cihazları sayesinde daha sağlıklı ve lezzetli.

Referans

Müşteri ilişkilerine verdiğimiz önem sayesinde, onların referans ve tavsiyeleri ile hizmet ağımızı büyütmeye devam ediyoruz.

water-quality-association_logo_s
sgs logo
fda logo
Bizi Arayın
×

Özel İndirimler İçin Şimdi Arayın

aquamizu whatsapp
×

Aquamizu Whatsapp İletişim

 • aquamizu whatsapp
  Ankara
 • aquamizu whatsapp
  Bursa
 • aquamizu whatsapp
  İstanbul
 • aquamizu whatsapp
  İzmir
 • aquamizu whatsapp
  Diğer İller