Skip links

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları Nasıl Çalışır?

Tezgah altı su arıtma cihazları nasıl çalışır diye soruyorsanız henüz tezgah altı ürünlerimiz hakkında kesin bilgilere sahip değilsiniz demektir. Öğrenmek istediğiniz bilgileri sizlerle paylaşırken bir yandan da neden tezgah altı su arıtma cihazlarını tercih etmeniz gerektiğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları Çalışma Aşamaları Nelerdir?

Tezgah altı su arıtma cihazı nasıl çalışır sorusuna doğrudan yanıt arıyorsanız veya bulduğunuzu iddia ediyorsanız bir yerlerde ufak bir hata yapılmış demektir. Su arıtma cihazları tek bir sistemle çalışmazlar. Arıtma cihazlarının çalışma mantığını anlamak için adımların tamamına hakim olmalısınız. Erişeceğiniz bir Aquamizu tezgah altı su arıtma cihazları suyunuzu üç farklı aşama ile temizleyerek çalışmaktadır.

 • Büyük Atıkların Filtrelenmesi
 • Kötü Koku ve Tadın Giderilmesi
 • Küçük Atıkların Filtrelenmesi

Büyük Atıkların Filtrelenmesi

Evimize gelen suyun içerisinde, suyun kaynağına bağlı olarak, büyük atıklar bulunmaktadır. İnsan saçı, tozların birleşmesi, borulardan gelen atık maddeler gözle bile görülebilecek kadar büyük olabilirler. Bu rahatsız edici ve sağlığımızı kötü etkileme ihtimali olan büyük atıklarından filtrelenmesi için en uygun filtreler Aquamizu ürünlerinde kullanılmaktadır.

Kötü Koku ve Tadın Giderilmesi

Çoğu tezgah altı su arıtma cihazı kötü koku ve tadın giderilmesi için filtrelemelerin yeterli olduğunu düşündüğünü için sadece iki aşamada temizlik yöntemini kullanmaktadır. Ancak Aquamizu bu fikre katılmıyor ve tüketeceğiniz sudan en iyi hazzı alabilmeniz için kötü koku ve tadı engelleyecek bir aşamayı daha sizler adına uyguluyoruz.

Küçük Atıkların Filtrelenmesi

Aquamizu’nun doğal filtreleri sayesinde küçük atıkların filtrelenmesi sağlanmaktadır. Küçük atıklar gözle görülemedikleri için bizler tarafından fark edilemez ve su ne kadar kirli olursa olsun temiz sanılabilir. Suyunuzda gözden kaçacak atıkların olmaması için Aquamizu tezgah altı su arıtma cihazlarından faydalanabilirsiniz. Tezgah altı su arıtma cihazları işte böyle çalışırlar.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları Nasıl Çalışır?

Tezgah altı su arıtma cihazlarının kaç aşamalı çalıştığının ve her aşamasında hangi problemlerin ortadan kaldırıldığını anladığınızı düşünüyoruz. Ancak tüm bunlar tezgah altı su arıtma cihazları nasıl çalışır sorusuna kesin yanıt bulduğunuzu göstermez. Dilerseniz aşamalardan bağımsız olarak çalışma mantığını da sizlerle paylaşalım.

Tezgah altı su arıtma cihazları en basit anlatımla evinize gelen suyu çeşitli filtreleme işlemlerinden geçirir ve bazı dengelemeleri, eklemeleri ve çıkartmaları hayata geçirdikten sonra sizinle buluşturur. Temel amacı mutfağınıza kadar gelen suyun içilebilir, en sağlıklı halde size sunulmasıdır. Böyle bir hizmete herkesin ihtiyacı olduğu için iletişim adreslerimizden faydalanarak ilk hizmeti yani iletişimi hayata geçirebilirsiniz.

Bizi Arayın
×

Özel İndirimler İçin Şimdi Arayın

aquamizu whatsapp
×

Aquamizu Whatsapp İletişim

 • aquamizu whatsapp
  Ankara
 • aquamizu whatsapp
  Bursa
 • aquamizu whatsapp
  İstanbul
 • aquamizu whatsapp
  İzmir
 • aquamizu whatsapp
  Diğer İller