Skip links

Su Arıtma Cihazı Taktırmak İçin Gerekli İzinler

Günümüz evlerinde yapılacak en ufak temel değişiklikler gerek belediyeler gerek zabıtalar tarafından doğal ve doğru olarak denetleniyor. Peki, su arıtma cihazı taktırmak için gerekli izinler var mı, arıtma cihazları taktırmak için izin gerekir mi? Dilerseniz daha yakından inceleyelim ve cihaz taktırmadan önce alınması gereken izinlere bakalım.

Su Arıtma Cihazı Taktırmak İçin Gerekli İzinler

Sağlıklı suya ulaşmak, ev bütçesine katkıda bulunmak, daha lezzetli su içmek için birçok insan tarafından su arıtma cihazları tercih edilmektedir. Hangi nedenle olursa olsun arıtma cihazlarının bazılarının kurulumunda duvar kırma, tezgah kırma gibi işlemler yapılmaktadır. Bu durum insanlara su arıtma cihazı taktırmak için gerekli izinler nelerdir sorusunu sordurtmaktadır.

Aslına bakarsanız su arıtma teknolojisi çok ilerledi ve Aquamizu ürünleri tamamen bu gelişen teknoloji ile üretim yapmaktadır. Yani kurulum esnasında kırma, delme gibi işlemler yapılmamaktadır. En ideal ev tipi su arıtma sistemlerimiz sayesinde tezgahta, mutfakta hiçbir zarar olmadan temiz suya ulaşabilirsiniz. Ev sahiplerinin ve kiracıların içini rahatlatan bu durum nedeniyle su arıtma cihazı taktırmadan önce izin almanıza gerek kalmaz.

Su Arıtma Cihazı Taktırmak İçin İzin Gerekir Mi?

Eski tip cihazlarda tezgahlarda kırma yapıldığı için ev sahiplerinden izin almak gibi detaylarla vakit kaybetmeniz gerekiyordu ancak Aquamizu’nun son teknoloji ürünleri ile artık böyle sorunlarınız olmadığından bahsetmiştik. Delme, kırma gibi işlemlerin yanında merkezi sistemlerin de olduğunu düşünecek olursanız bireysel olmayan su arıtma sistemlerinden de bahsetmek gerekecektir. Bireysel olarak su arıtma cihazı taktırmak için gerekli izinler bulunmamaktadır.

Bir apartmanın tamamına, sitenin tüm dairelerine veya daire girişli yani merkezi cihazlar taktırırken cihazın takılacağı diğer dairelerin de izinlerinin alınmış olması gerekebilir. Bireysel kullanımlarda hiçbir izin ve ekstra çaba gerektirmeyen su arıtma ürünleri kalabalık kullanımda, geniş çaplı kullanımlarda ev sahiplerince kabul edilmeli ve duyurulmalıdır. Aquamizu su arıtma ürünlerini tercih ederek bireysel su arıtma ihtiyacınızı kolay ve kaliteli şekilde giderebilirsiniz.

Bizi Arayın
×

Özel İndirimler İçin Şimdi Arayın

aquamizu whatsapp
×

Aquamizu Whatsapp İletişim

 • aquamizu whatsapp
  Ankara
 • aquamizu whatsapp
  Bursa
 • aquamizu whatsapp
  İstanbul
 • aquamizu whatsapp
  İzmir
 • aquamizu whatsapp
  Diğer İller